У тролейбусах і автобусах комунальної форми власності пасажири пільгових категорій перевозяться без обмежень.
Пасажири при використанні права пільгового проїзду в усіх видах міського пасажирського транспорту зобов’язані пред’являти водієві або кондукторові посвідчення, що дає право на такі пільги згідно із чинним законодавством.Перелік пільгових категорій для проїзду у маршрутних таксі:
- ПП «СОГОР» (маршрути №№ 20, 60, 4, 12, 22) вартість проїзду дітей до 10 років - 1 грн., в разі пред’явлення учнівського квитка;- ФОП ОВСЯНКО Н.Є.(маршрут № 11) безкоштовний проїзд дітей до 10 років;
- ПП «КОМПОЛ» (маршрут № 7) вартість проїзду дітей до 10 років протягом навчального року - 1 грн., в разі пред’явлення учнівського квитка;
- ФОП ОЛІЙНИК А.Г.(маршрути №№ 9, 21, 53, 8) безкоштовний проїзд дітей до 10 років в разі пред’явлення учнівського квитка;- ПП «ЗАПОРОЖЕЦЬ О.В.» (маршрут № 3, 19) вартість проїзду дітей до 10 років протягом навчального року - 1 грн., в разі пред’явлення учнівського квитка;
- ТОВ «СНД-АВТОТРАНС» (маршрут № 17) безкоштовний проїзд школярів до 10 років. Сумские маршрутки большой вместимости — система общественного транспорта на Украине.
Работают фактически как и обычные маршрутки, но отличаются большей вместительностью пассажиров. Сегодня в городе Сумы работает 13 маршрутов.
Стоимость проезда – 2 грн. (Оплата при входе (в процессе пути) - водителю.)
Перечень льготных категорий пассажиров
№ маршрута | Маршрут следования |
---|---|
51 | Песчаное - Прокофьева пр-т Курский - ул. Металургов - ул. Горького - центральный рынок - ул. Харьковская - ул. СКД - ул. К.Зеленко - ул. Прокофьева |
52 | Ковпака - Прокофьева ул. Ковпака - ул. Черниговская - ул. Белопольский путь - ул. Ильинская - пл. Покровская - ул. Петропавловская - ул. 20 лет Победы - ул. Прокофьева - ул. К.Зеленко - ул. СКД - ул. Харьковская - ул. Ильинская |
53 | Добровольная - Аэропот ул. 2-я Северная - ул. Слободская - ул. Металургов - ул. Леваневского - ул. Привокзальная - ул. Троицкая - ул. Героев Сталинграда - ул. Харьковская - ул. СКД - ул. Прокофьева - ул. Кирова |
54 | Косовщина - Химгородок с. Косовщина - ул. Косовщинская - ул. Баумана - ул. Ильинская - пл. Покровская - ул. Харьковская - ул. Парковая - ул. Боровая - ул. Римского-Корсакова - ул. Ахтырская |
55 | Роменская - Химгородок ул. Роменская - ул. Ильинская - пл. Покровская - ул. Героев Сталинграда - пр-т Шевченка - пл. Привокзальная - ул. Троицкая - ул. Краснозвездная - ул. Черепина - ул. Линейная - ул. Харьковская - ул. Боровая - ул. Римского-Корсакова - ул. Августовская - ул. Ахтырская |
56 | Анновка - Химгородок с. Анновка - ул. Белопольский путь - ул. Ильинская - пл. Покровская - ул. Харьковская - ул. Парковая - ул. Боровая - ул. Римского-Корсакова - ул. Августовская - ул. Ахтырская |
57 | Роменская - Барановка ул. Роменская - ул. Баумана - ул. 8 марта - ул. Металургов - ул. Леваневская - пл. Привокзальная - ул. Привокзальная - ул. Орджоникидзе - ул. Краснознаменная |
57А | Барановка - Центр ул. Краснознаменная - ул. Орджоникидзе - ул. Привокзальная - пр-т Шевченка - ул. Героев Сталинграда - пл. Покровская - ул. Кооперативная - ул. Набережная р. Сумки - ул. Леваневского - пр-т Шевченка |
58 | Тополянская - Василевка ул. Тополянская - ул. 2-я железнодорожная - ул. Привокзальная - пл. Привокзальная - ул. Леваневского - ул. Краснозвездная - ул. Черепина - пр-т М.Лушпы - ул. Харьковская |
59 | Веретиновка - Басы ул. Веретиновская - ул. Ковпака - пр-т Курский - ул. Металургов - ул. Леваневского - пл. Привокзальная - ул. Троицкая - ул. Краснозвездная - ул. Черепина - пр-т М.Лушпы - ул. Харьковская - ул. Парижской Комуны - ул. Чапаева - ул. Ювилейная |
59А | Басы - Центр ул. Ювилейная - ул. Чапаева - ул. Парижской Комуны - ул. Харьковская - пл. Покровская - ул. Кооперативная - ул. Набережная р. Стрелки - ул. Героев Сталинграда - ул. Харьковская |
60 | В.Пищаное - Аэропорт пр-т Курский - ул. Металургов - ул. Горького - ул. Набережная р. Стрелки - пл. Покровская - ул. Петропавловская - ул. Кирова - ул. Петропавловская - пл. Покровская - ул. Кооперативная - ул. Горького |
61 | Автовокзал - Химгородок ул. Баумана - ул. 8 марта - ул. Металургов - ул. Леваневская - пл. Привокзальная - ул. Краснозвездная - ул. Черепина - пр-т М.Лушпы - ул. Харьковская - ул. Богуна - ул. Парковая - ул. Боровая - ул. Римского-Корсакова - ул. Августовская - ул. Ахтырская |
У тролейбусах і автобусах комунальної форми власності пасажири пільгових категорій перевозяться без обмежень.
Пасажири при використанні права пільгового проїзду в усіх видах міського пасажирського транспорту зобов’язані пред’являти водієві або кондукторові посвідчення, що дає право на такі пільги згідно із чинним законодавством.Перелік пільгових категорій для проїзду у маршрутних таксі:
- ПП «СОГОР» (маршрути №№ 20, 60, 4, 12, 22) вартість проїзду дітей до 10 років - 1 грн., в разі пред’явлення учнівського квитка;- ФОП ОВСЯНКО Н.Є.(маршрут № 11) безкоштовний проїзд дітей до 10 років;
- ПП «КОМПОЛ» (маршрут № 7) вартість проїзду дітей до 10 років протягом навчального року - 1 грн., в разі пред’явлення учнівського квитка;
- ФОП ОЛІЙНИК А.Г.(маршрути №№ 9, 21, 53, 8) безкоштовний проїзд дітей до 10 років в разі пред’явлення учнівського квитка;- ПП «ЗАПОРОЖЕЦЬ О.В.» (маршрут № 3, 19) вартість проїзду дітей до 10 років протягом навчального року - 1 грн., в разі пред’явлення учнівського квитка;
- ТОВ «СНД-АВТОТРАНС» (маршрут № 17) безкоштовний проїзд школярів до 10 років.Скопируйте код ниже и вставьте в нужное место: